«Р І В Н О В А Г А»

центр психологічної допомоги

 

Нейропсихологічна допомога

Консультування

Психотерапія

top2

oz1

Tuesday, 06 December 2016 21:34

Правила роботи центру

Перше звернення до центру.

 

Іноді можна відтягувати зустріч із психологом лише тому, що здається, ніби для цього треба мати чітко сформульований запит, але це не зовсім так.

 

Звичайно, під час дзвінка адміністратор повинен запитати у вас причини звернення, для того, щоб психолог міг підготуватися до зустрічі, але ви можете надати інформацію у формі "скарги" (наприклад, "моя дитина не грається, не розмовляє, проблеми з агресією тощо").

 

Грамотно складений запит на психологічну допомогу – результат спільної роботи клієнта з психологом. За допомогою сформульованого запиту Ви РАЗОМ з психологом ставите реалістичну мету (чого ви хочете досягнути в ході терапії) і формуєте поступову стратегію дій, яка допоможе Вам досягнути цієї (наприклад, спочатку провести необхідну діагностику, проконсультуватися з логопедом тощо). Пам'ятайте, ваша робота з психологом завжди СПІЛЬНА, і коли ви йдете на першу зустріч - ви робите великий, але перший з багатьох кроків, щоб отримати розуміння проблеми та прояснити подальші кроки для її вирішення.

 

Шановні клієнти!

 

Хочемо Вас попередити основні правила роботи центру психологічної допомоги «Рівновага».

 

1.Послуги надаються за попереднім записом.

2.Оплата проводиться до початку прийому у адміністратора центру.

3.У центрі обов'язково перевзуватися (або надягати бахили), мити руки.

4.Не можна приводити на консультацію та на заняття дітей з підвищеною температурою, нежитем, у стані «передхвороби».

5.Про скасування запису необхідно повідомити за добу, інакше прийом оплачується у 100% розмірі.

6.Корекційній роботі обов'язково передує діагностичний етап. Залежно від особливостей дитини, вона може тривати 3 зустрічі. Потім проводиться батьківська зустріч, де спеціаліст знайомить батьків з результатами діагностики.

7.Правила подальшої (корекційної) роботи – кількість зустрічей, оплата, частота батьківських зустрічей – обумовлюються після діагностичного етапу.