Super User

Super User

П'ятниця, 26 січня 2024 10:08

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

І. Загальні положення:

1.1. Цей Договір публічної оферти (надалі за текстом — Договір) укладається між фізичною особою-підприємцем Шльонською Оксаною Олександрівною, що іменується надалі “Виконавець-1”, яка зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 22.05.2014 р., номер запису: 10721020000030237, Товариством з обмеженою відповідальністю “Центр психологічної допомоги «Рівновага»”, що іменується надалі “Виконавець-2”, разом іменовані “Виконавці”, та особою, яка приєдналася до цього Договору шляхом прийняття пропозиції на умовах, визначених цим Договором та іменується надалі “Клієнт”, разом іменовані “Сторони”, а кожна окремо — “Сторона”.

1.2. Договір є публічним договором в розумінні статті 633 Цивільного кодексу України. Клієнт приймає пропозицію (публічну оферту) про укладення Договору (здійснює акцепт) відповідно до статті 642 Цивільного кодексу України, статті 11 Закону України "Про електронну комерцію" та умов цього Договору. Договір є договором приєднання в розумінні статті 634 Цивільного кодексу України та електронним договором в розумінні статті 3 Закону України "Про електронну комерцію", що укладається з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем.

1.3. Дана пропозиція (публічна оферта) адресована необмеженому колу фізичних і спрямована на укладення з Виконавцями Договору шляхом повного і безумовного прийняття умов цього Договору. Умови Договору є однаковими для усіх осіб, які вирішили прийняти пропозицію (здійснити акцепт).

1.4. Клієнт приєднується до Договору (здійснює акцепт) шляхом підписання та подання Виконавцям письмової заяви про надання послуг. Вчинення Клієнтом зазначених дій свідчить про повне та безумовне прийняттям Клієнтом умов цього Договору без будь-яких застережень чи зауважень. Приймаючи пропозицію Виконавців, Клієнт погоджується з усіма умовами цього Договору, документів на які посилається цей Договір і підтверджує, що йому зрозумілий зміст Договору і правові наслідки його укладення.

1.5. Терміни в цьому Договорі вживаються у наступних значеннях:

1.5.1. Акцепт — повне, безумовне та беззастережне прийняття Клієнтом умов Договору способом, визначеним в цьому Договорі.

1.5.2. Веб-сайт — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет під доменним ім’ям https://neurocorrection.com.ua

1.5.3. Виконавці — фізична особа-підприємець Шльонська Оксана Олександрівна та Товариство з обмеженою відповідальністю “Центр психологічної допомоги «Рівновага»”.

1.5.4. Клієнт — фізична особа, яка звернулася до Виконавців з метою отримання Послуг на умовах цього Договору, в тому числі в інтересах малолітніх або неповнолітніх осіб.

1.5.5. Послуги — спектр послуг з проведення психологічної та/або психологічно-педагогічної роботи, перелік яких визначається в Правилах роботи Центру, які є невід’ємною частиною цього Договору. Види послуг, які надаються Виконавцем-1 та Виконавцем-2 Клієнту визначаються у заяві, яка подається Клієнтом після ознайомлення з цим Договором та документами, які складають його невід’ємну частину. Подаючи заяву, Клієнт підтверджує, що отримав повну інформацію перелік про вид та характер Послуг, які він замовляє, в тому числі, у обсязі, який визначено у ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

1.5.6. Публічна оферта — пропозиція про укладення цього Договору, розміщена на Веб-сайті та викладена в умовах цього Договору.

1.5.7. Фахівець — особа, яка володіє достатніми знаннями та має право надавати Послуги за цим договором, включаючи Виконавця-1, осіб, які працюють у Виконавця-1 за наймом, та фахівців Товариства з обмеженою відповідальністю “Центр психологічної допомоги «Рівновага»”.

1.6. Приєднуючись до Договору, Клієнт також приймає умови Правила роботи Центру, Правила конфіденційності, Згоду на обробку персональних даних та всі інші документи, посилання на які містяться в цьому Договорі та які складають його невід’ємну частину.

ІІ. Предмет договору

2.1. На умовах та в порядку, передбачених цим Договором, Виконавці зобов’язується надати, а Клієнт — прийняти та оплатити Послуги. Послуги можуть надаватися як безпосередньо Клієнту, так і неповнолітнім особам, від імені та в інтересах яких діє Клієнт відповідно до чинного Законодавства України.

2.2. Повний перелік Послуг, їх види, характер, строки та способи надання визначаються Виконавцями в Правилах конфіденційності, які є невід’ємною частиною цього Договору, а також описуються у відповідних розділах Веб-сайту. Після прийняття цього Договору та отримання роз’яснень від менеджера щодо характеру послуг, які надаються Виконавцем-1 та Виконавцем-2, Клієнт підписує та подає заяву відповідному Виконавцеві про надання послуг на проведення первинної консультації (обов’язково для первинних Клієнтів) або заяву про надання певного виду Послуг. Надання подальших Послуг для первинних Клієнтів визначається Сторонами за результатами проведення первинної консультації та відбується на підставі окремих договорів, які оформляються шляхом подання Клієнтом відповідної заяви про надання певного виду послуг.

2.3. Послуги можуть надаватися як безпосередньо Виконавцем-1, фахівцями Виконавця-2, так і особами, що були найняті або залучені Виконавцями (Фахівці). Конкретний Виконавець визначається сторонами після отримання Клієнтом відповідної інформації про характер та види послуг, які надаються Виконавцем-1 та Виконавцем-2, та шляхом подання Клієнтом відповідної заяви про надання Послуг.

2.4. Послуги надаються за місцезнаходженням Виконавця-2, за адресою: м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 4-Б.

ІІІ. Права та обов’язки Сторін

3.1. Виконавці мають право:

3.1.1. на оплату Послуг відповідно до умов цього Договору;

3.1.2. на отримання від Клієнта повної та достовірної інформації, необхідної для належного надання Послуг за цим Договором;

3.1.3. самостійно встановлювати правила надання послуг, їх вартість та інші умови;

3.1.4. призупиняти надання Послуг або відмовляти в їх наданні у разі невиконання Клієнтом умов цього Договору, в тому числі щодо оплати Послуг;

3.2. Виконавці зобов’язуються:

3.2.1. надавати послуги у відповідності до умов цього Договору та чинного законодавства України з дотриманням Етичного кодексу психолога;

3.2.2. надавати Клієнту роз’яснення та всю інформацію, що стосується надання Послуг;

3.2.3. надавати Послуги особисто та/або з залученням третіх осіб, залишаючись при цьому відповідальним в повному обсязі перед Клієнтом за надання Послуг;

3.3. Клієнт має право:

3.3.1. на отримання Послуг, визначених цим Договором;

3.3.2. на отримання повної та достовірної інформації про характер та обсяг Послуг, а також роз’яснень з питань, що виникають у Клієнта в зв’язку з наданням йому або особам, яких він представляє, Послуг.

3.4. Клієнт зобов’язується:

3.4.1. оплачувати Послуги в порядку та на умовах, визначених цим Договором;

3.4.2. дотримуватися умов цього Договору та всіх додатків до нього в повному обсязі;

3.4.3. надавати достовірну і повну інформацію, необхідну для укладення та виконання Договору;

3.4.4. негайно повідомляти Виконавців про будь-які обставини, які можуть вплинути на надання Виконавцями Послуг за цим Договором.

ІV. Вартість послуг та порядок розрахунків

4.1. Загальною сумою Договору вважається сума всіх платежів, здійснених Клієнтом на рахунок Виконавця-1 або Виконавця-2 в якості оплати за надані Послуги.

4.2. Вартість Послуг, визначених Сторонами після проведення первинної консультації, а також отримувач оплати визначаються Сторонами у Заяві про надання послуг.

4.3. Ціна Послуг є договірною та залежить від характеру послуг, їхньої складності та кількості. Ціна послуг, визначена Сторонами в Заяві про надання послуг.

4.4. Оплата Послуг здійснюється готівковими коштами у касу відповідного Виконавця або безготівковим розрахунком на рахунок відповідного Виконавця у банківській установі.

4.5. Всі платежі за цим Договором здійснюються в національній валюті України — гривні.

4.6. Послуги вважаються оплаченими в момент зарахування повної суми ціни послуг на рахунок відповідного Виконавця.

V. Відповідальність Сторін

5.1. У разі порушення умов Договору Сторони несуть відповідальність, визначену чинним законодавством України та умовами цього Договору.

5.2. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених цим Договором.

5.3. Виконавці не несуть відповідальності за неналежне виконання або невиконання умов цього Договору, якщо Клієнтом не було надано всієї та повної інформації, яка була у розпорядженні Клієнта, необхідної для належного надання Послуг, або у разі надання недостовірної інформації. Виконавці не несуть відповідальності за не повне виконання або невиконання умов цього Договору або узгоджених Сторонами цілей надання Послуг, якщо таке не повне виконання або невиконання було зумовлене невідповідальним ставленням Клієнта, порушенням ним умов Договору або Правил роботи Центру, недотримання погодженого графіку надання Послуг, невиконанням рекомендацій фахівців, домашніх завдань тощо.

5.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання є наслідком форс-мажорних обставин, таких як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа тощо, що виникли незалежно від волі Сторін. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, зобов’язана негайно повідомити про це інші Сторони.

VI. Вирішення спорів

6.1. Всі спори та суперечки між Сторонами стосовно предмету цього Договору вирішуються шляхом переговорів.

6.2. У разі, якщо Сторонами не було досягнуто згоди, спори підлягають вирішенню у судовому порядку відповідно до вимог чинного законодавства України.

VІI. Строк дії Договору

7.1. Договір набирає чинності в момент прийняття пропозиції (здійснення акцепту) Клієнтом і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за ним.

7.2. Дія цього Договору може бути достроково припинена:

7.2.1. за взаємною згодою Сторін;

7.2.2. за вимогою будь-якої зі Сторін за умови письмового попередження до 30 (тридцять) календарних днів до бажаною дати розірвання Договору;

7.2.3. за рішенням суду, що набрало законної сили;

7.2.4. за інших підстав, визначених цим Договором або чинним законодавством України.

7.3. Виконавці мають право розірвати Договір в односторонньому порядку з письмовим попередженням за 5 (п’ять) календарних днів, якщо Клієнтом здійснюється порушення умов Договору або Правил роботи Центру, пропускаються прийоми, не виконуються рекомендації фахівців, домашні завдання тощо або здійснюються інші дії чи бездіяльність, які унеможливлюють ефективне надання Послуг.

VІІI. Інші умови

8.1. Виконавці залишають за собою право в односторонньому порядку на власний розсуд вносити зміни в цей Договір шляхом викладення нової редакції на Веб-сайті. Нова редакція цього Договору вступає в силу з дня її оприлюднення на Веб-сайті і є обов’язковою для всіх Клієнтів, в тому числі тих, які прийняли умови Договору до моменту вступу в силу нової редакції.

8.2. Клієнт підтверджує та гарантує, що він є дієздатною особою, яка має право укладати такого роду договори, а також у разі укладення ним Договору в інтересах малолітньої або неповнолітньої особи, Клієнт підтверджує та гарантує, що він є законним представником таких осіб, та він діє зі згоди інших законних представників.

8.3. Клієнт надає згоду на обробку своїх персональних даних та даних особи, яку він представляє, шляхом підписання Згоди на обробку персональних даних, що є невід’ємною частиною цього Договору.

8.4. Умови збереження персональних даних Клієнта та особи, яку він представляє викладені у Правилах конфіденційності, які є невід’ємною частиною цього Договору.

8.5. Якщо будь-яке положення цього Договору стає недійсним, це не впливає на дійсність решти положень Договору.

8.6. Сторони несуть відповідальність за повноту та достовірність наведених ними реквізитів. Сторони зобов'язуються негайно повідомляти одна одну про зміну імені, найменування, організаційно-правової форми, місцезнаходження (місця проживання), адрес для листування, номерів телефонів, адрес електронної пошти, реквізитів банківських та інших рахунків тощо.

IX. Реквізити Виконавців

Виконавець-1 - Фізична особа-підприємець Шльонська Оксана Олександрівна

РНОКПП 2534410669,

Адреса: 03028, місто Київ, вул. Оскольська, будинок 30А, квартира 1

Виконавець-2 – Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦПД «РІВНОВАГА»

Ідентифікаційний код 44193913

Адреса: 03062 м. Київ, вул. Туполєва Академіка, 4-Б

П'ятниця, 26 січня 2024 10:02

ПРАВИЛА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

І. Загальні положення:

1.1. Цими правилами встановлюються принципи отримання персональних даних Користувачів сайту https://neurocorrection.com.ua (далі за текстом - Веб-сайт), а також види Персональних даних, які збираються, використовуються, обробляються та захищаються Центром психологічної допомоги «Рівновага» (надалі — “Центр”).

1.2. Терміни в цих Правилах вживаються у наступних значеннях:

1.2.1. Веб-сайт — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет під доменним ім’ям https://neurocorrection.com.ua.

1.2.2. Користувач — особа, яка здійснює використання Веб-сайту та/або особа, яка звернулася до Центру для отримання послуг.

1.2.3. Обробка персональних даних — будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

1.2.4. Персональні дані — відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована у відповідності до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних» (надалі – «Закон»).

ІІ. Збір та мета обробки персональних даних:

2.1. Збір персональних даних Центром здійснюється виключно за свідомим та добровільним рішенням Користувача оформленим проінформованою письмовою Згодою на обробку персональних даних та виключно в межах тих даних, які надані Користувачем особисто.

2.2. Надаючи Згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних особи, яку він представляє, Користувач надає згоду на обробку наступних даних (в тому числі, але не виключно): - прізвище, ім’я, по-батькові; - стать; - дата народження; - паспортні дані та/або дані свідоцтва про народження; - номер облікової картки платника податків; - місце реєстрації та місце проживання; - унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УЗНР); - фотографія; - номер телефону та e-mail; - інші дані, які можуть знадобитися для надання Користувачам послуг.

2.3. Користуючись Веб-сайтом, Користувач надає згоду на обробку наступних даних: - файли cookie; - IP-адреси; - параметри та налаштування інтернет-браузерів під час користування Веб-сайтом.

2.4. Метою обробки персональних даних, визначених в пункті 2.2 цих Правил, є організація процесу надання психолого-педагогічної допомоги, в тому числі проведення психологічних консультацій та занять; надання суб’єкту персональних даних інформації, що є чи може бути для нього цікавою та/або потрібною.

2.5. Центр включає дані Користувача до бази Персональних даних з моменту надання Користувачем Згоди на обробку персональних даних протягом всього періоду, протягом якого Користувач користується послугами Центру. Строк зберігання даних становить період, протягом якого Користувач користується послугами Центру та 1 (один) рік після останнього звернення Користувача до Центру.

2.6. Центр здійснює обробку Персональних даних Користувача шляхом збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, зміни, поновлення, використання у роботі фахівців, передача (обмін) між фахівцями Центру, які надають послуги відповідному Користувачу за його зваренням, знеособлення, знищення персональних даних будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг.

2.7. Центром може здійснюватися передача персональних даних Користувачів та персональних даних осіб, яких Користувач представляє, Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних (далі – Уповноважений) відповідно до положень та вимог чинного законодавства України.

2.8. Під час користування Веб-сайтом на сторінках Веб-сайту можуть бути присутні коди інтернет- ресурсів третіх осіб, у результаті чого такі треті особи можуть отримувати дані, визначені пунктом 2.3 цих Правил. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є системи зі збору статистики відвідувань, соціальні-плагіни (блоки) соціальних мереж, системи банеропоказів тощо.

2.9. Центр здійснює усі передбачені законодавством заходи для захисту Персональних даних Користувача, зокрема, оброблення даних здійснюється на обладнанні, що міститься у охоронюваних приміщеннях із обмеженим доступом. Захист Персональних даних також здійснюється з використанням криптографічного протоколу, який забезпечує безпечний зв’язок між Користувачем та сервером Веб-сайту.

ІІІ. Права Користувача:

3.1. Користувач має усі права щодо захисту його Персональних даних, які передбачено чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних»:

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних та даних особи, яку Користувач представляє, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються персональні дані Користувача та персональних даних особу, яку Користувач представляє;

3) на доступ до своїх персональних даних та даних особи, яку Користувач представляє;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних та даних особи, яку Користувач представляє;

6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних та даних особи, яку Користувач представляє, будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних та даних особи, яку Користувач представляє, від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних та даних особи, яку Користувач представляю, до Уповноваженого або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних та даних особи, яку Користувач представляє під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

ІV. Використання IP-адреси:

4.1. Адреса інтернет-протоколу (IP-адреса) є комбінацією цифр, що автоматично надається комп’ютеру Користувача, коли він підключаєтеся до свого Інтернет-провайдера через локальну мережу.

4.2. Центр та/або треті особи, що технічно обслуговують Веб-сайт, можуть збирати IP-адреси з метою системного адміністрування та аудиту використання Веб-сайту. Центр може використовувати IP-адресу для ідентифікації Користувачів Веб-сайту у випадку, коли це необхідно для захисту процесу надання послуг, самого Веб-сайту або інших Користувачів.

4.3. Користувач надає свою згоду на збирання та використання IP-адреси з метою, зазначеною у цьому розділі, шляхом відвідання Веб-сайту Центру та/або третім особам, що технічно обслуговують Веб-сайт.

V. Файли Cookie:

5.1. У роботі Веб-сайту використовується технологія «Сookies».

5.2. «Сookie» – це текстовий файл невеликого розміру, що зберігається на жорстких дисках Користувачів сервером Веб-сайту. Ці файли додають функціональності Веб-сайту або допомагають більш ефективно та чітко аналізувати використання Веб-сайту.

5.3. Користувач надає свою згоду на збирання, обробку та використання даних в межах використання технології «Сookies» Центру та третім особам, що технічно обслуговують Веб-сайт, шляхом відвідання Веб-сайту.

5.4. При цьому у Користувача є можливість обрати, використовувати технологію cookies або відмовитися від цього. Більшість Інтернет-браузерів автоматично приймають cookies, але Користувач може змінити налаштування свого браузеру та відмовитися від цієї технології або отримувати кожного разу попередження, коли такі файли зберігаються на комп’ютері. Більш детальну інформацію про такі можливості можна отримати, звернувшись до інструкції по використанню Інтернет-браузера.

VІ. Інші умови:

6.1. Ці Правила набирають чинності з моменту їх опублікування на Веб-сайті та діють до моменту внесення змін та/або доповнень до них чи їх викладення у новій редакції.

6.2. Центр залишає за собою право в односторонньому порядку на власний розсуд вносити зміни в ці Правила шляхом викладення нової редакції на Веб-сайті. Нова редакція цих Правил вступає в силу з дня її оприлюднення на Веб-сайті і є обов’язковою для всіх Користувачів.

6.3. Надаючи Згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних особи, яку він представляє, Користувач підтверджуєте, що має достатній обсяг повноважень для вчинення таких дій.

6.4. Медичні дані, які передаються Користувачем відповідному фахівцю для надання якісних послуг, не збираються та не обробляються Центром. Така інформація перебуває у розпорядженні відповідного фахівця та відразу знищується після завершення роботи фахівцем з відповідним Користувачем.

6.5. Веб-сайт може містити посилання на інші сайти, створені третіми сторонами, правила та політики щодо захисту Персональних даних та інформації яких відрізняється від правил та політик Центра. В зв’язку з цим рекомендуємо ознайомитися з положеннями про конфіденційність всіх сайтів третіх сторін, перш ніж використовувати такі сайти або надавати свої Персональні дані чи будь-яку іншу інформацію на такі сайти або через них.

Самостимуляція або стиммінг (також «стереотипії») – це поведінка, яку демонструють усі люди, часто особистості з розладами спектру аутизму чи з розладами сенсорної обробки. Така поведінка проявляється у повторюваних руках частинами тіла, усім тілом або одноманітному повторенні звуків або слів. Вдаватись до стереотипій можуть як діти так і дорослі.

Понеділок, 20 лютого 2023 09:11

Подяка Fine Art Restoration Company

Колектив психологічного Центру Рівновага висловлює глибоку вдячність та щиру подяку Fine Art Restoration Company (https://fineart-restoration.co.uk/) та її співробітникам Chris and Anna Bull, Неженцю Антону за закупівлю та доставку EcoFlow.

Україна багато в чому виявилася неготовою до війни проти підтримуваних Росією сепаратистів ДНР на сході країни. Її армія після багатьох років безгосподарності та корупції залишилася лише з 6000 боєздатних військовослужбовців, а її лікарням ніколи не доводилося мати справу з такими жахливими травмами, як солдатам, так і цивільним.

Останнім часом ходіння навшпиньки зустрічається серед дітей досить часто, але не завжди цей симптом свідчить на користь спектру аутизму, як часто схильні думати батьки. Давайте спробуємо сьогодні відповісти на питання, чому діти ходять на носочках і як можна допомогти їм почуватися комфортніше ступаючи всією стопою на підлогу.

Війна Росії проти України вплинула на кожного українця, величезних психологічних травм вона завдала дітям. Оксана Лебедєва заснувала організацію Gen.Ukrainian і почала опікуватися відпочинком та реабілітацією дітей, які стали жертвами російської агресії. Вона організувала табір на сході Іспанії. 30 дітей із гарячих точок України вже пройшли там психологічний інтенсив.
Як війна вплинула на дітей та як ми можемо їм допомагати, дізнавайтеся в матеріалі програми "Ранок Вдома"
Сторінка 1 із 11