« Р А В Н О В Е С И Е »

ЦЕНТР ПСИХОЛОГИЧЕСКОЙ ПОМОЩИ


Нейропсихологическая помощь

Консультирование

Психотерапия

4to

oz1

Суббота, 31 Октябрь 2015 21:53

Міжнародна практична конференція «Психологічна допомога особистості у кризових соціокультурних умовах».

29-30 жовтня в Українському домі за ініціативою Інституту психології ім. Г.С. Костюка відбулась Міжнародна практична конференція «Психологічна допомога особистості у кризових соціокультурних умовах». На конференції обговорювались актуальні проблеми надання психологічної допомоги в середовищі, що відзначається кризовими психотравмуючими обставинами.

Фото 1. Особливу зацікавленість учасників конференції викликала доповідь керівника психологічного центру «Рівновага» Шльонської О.О. про застосування інноваційних нейропсихологічних методів в комплексній реабілітації поранених та постраждалих від бойових дій на сході України. Обговорювались та викликали неабияку зацікавленість та позитивні відгуки застосування та результати роботи за методом Томатиса.

ФОТО 2. Привітальне слово академіка НАПН України, доктора психологічних наук, професора, директора Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Фото 3 В доповіді Смиронової Ольги «Можливості кінології в контексті реабілітації постраждалих з ПТСР приймали участь кваліфіковані кінологи та їх чотирилапі вихованці.

Цікавим був майстер-клас Сергія Ліщука «Системне опрацювання дитячих психотравм засобами ігрових рухливих вправ». На конференції був анонсований новий методичний посібник Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України «Психологічна допомога дітям у кризових ситуаціях: методи і техніки». Найближчим часом з матеріалами конференції та з новим методичним посібником можна буде ознайомитися на нашому сайті в розділі «Публікації».

АНОНСЫ